ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید
  • در اعماق بدن انسان با 1 چراغ قوه ی کاغذی... بازی با نور و رنگ ، گلاسه
  • در اعماق بدن انسان با 1 چراغ قوه ی کاغذی... بازی با نور و رنگ ، گلاسه

کتاب در اعماق بدن انسان (با 1 چراغ قوه ی کاغذی...) (بازی با نور و رنگ)،(گلاسه)

کتاب در اعماق بدن انسان (با 1 چراغ قوه ی کاغذی...) (بازی با نور و رنگ)،(گلاسه)، اثر کلاد دلافسه ، با ترجمه ملیکا کرمانی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1400 توسط انتشارات پیام مشرق ، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی خشتی بزرگ، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 52,000 21%

41,080

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: کلاد دلافسه ویرایش: -
مترجم: ملیکا کرمانی تعداد صفحات: 24
انتشارات: پیام مشرق وزن: 180
شابک: 9786006897653 تیراژ: 1000
اندازه : خشتی بزرگ سال انتشار 1400

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

کلاد دلافسه

کلاد دلافسه

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

ملیکا کرمانی

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

ملیکا کرمانی

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.

کتاب‌های مرتبط