ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب های نارنجی،هفته ی 2 (آقا خروسه بی تاج شده و 6 قصه ی دیگر)،(گلاسه)

کتاب کتاب های نارنجی،هفته ی 2 (آقا خروسه بی تاج شده و 6 قصه ی دیگر)،(گلاسه)، اثر فریبا کلهر ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات قدیانی ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی خشتی کوچک، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 18,000 25%

13,500

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: فریبا کلهر ویرایش: -
مترجم: - تعداد صفحات: 48
انتشارات: قدیانی وزن: 72
شابک: 9789645368300 تیراژ:
اندازه : خشتی کوچک سال انتشار -

معرفی کتاب

(مناسب برای کودکان 6تا10سال،گروه سنی:ب،ج،تصویرگر:راهله برخورداری،معرفی شده در کتاب نامه ی رشد آموزش و پرورش،تقدیر شده در پنجمین دوره ی جایزه ادبی پروین اعتصامی 1391،گلاسه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

فریبا کلهر

فریبا کلهر

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.