ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب دایره المعارف مصور شگفتی های فضا (گلاسه،باقاب)

کتاب دایره المعارف مصور شگفتی های فضا (گلاسه،باقاب)، اثر کلایو گیفورد ، با ترجمه ذوالفقار دانشی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات سایان ، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,200 جلد، در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 350,000 22%

273,000

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان 3

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: کلایو گیفورد ویرایش: -
مترجم: ذوالفقار دانشی تعداد صفحات: 208
انتشارات: سایان وزن: 482
شابک: 9786008269724 تیراژ: 1200
اندازه : رحلی سال انتشار -

معرفی کتاب

(ادبیات کودکان و نوجوانان،اکتشافات منظومه شمسی،باقاب،گلاسه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

کلایو گیفورد

کلایو گیفورد

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

ذوالفقار دانشی

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

ذوالفقار دانشی

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.

کتاب های مرتبط

27%