ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب کرم تابان تاریک و آفتاب پرست سایه رنگ (قصه های ناکجا آباد)

کتاب کرم تابان تاریک و آفتاب پرست سایه رنگ (قصه های ناکجا آباد)، اثر نسترن فتحی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات ثالث ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی خشتی بزرگ، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 35,000 20%

28,000

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: نسترن فتحی ویرایش: -
مترجم: - تعداد صفحات: 28
انتشارات: ثالث وزن: 116
شابک: 9786004055345 تیراژ:
اندازه : خشتی بزرگ سال انتشار -

معرفی کتاب

(داستان های تخیلی فارسی،گروه سنی:ب،ج(7تا11سال)،تصویرگر:عاطفه فتوحی،این اثر با الهام از رساله ی فی الحاله الطفولیه و لغت موران سهروردی نوشته شده است،به سفارش کمیسیون ملی یونسکو در ایران)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

نسترن فتحی

نسترن فتحی

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.