دیوان حافظ اخوین،با مینیاتور (2زبانه،گلاسه،باجعبه)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1391
امتیاز:
تیراژ: 2000
نویسنده: شمس الدین محمد حافظ شیرازی ویرایش: 2
مترجم: گرترود بل تعداد صفحات: 384
انتشارات: زرین و سیمین وزن: 4298
شابک: 9789649111350 اندازه: رحلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب دیوان حافظ اخوین،با مینیاتور (2زبانه،گلاسه،باجعبه)، اثر شمس الدین محمد حافظ شیرازی، با ترجمه گرترود بل ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1391 توسط انتشارات زرین و سیمین، به چاپ رسیده است. و ویرایش دوم این کتاب به تیراژ 2,000 جلد، در قطع و اندازه ی رحلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب دیوان حافظ اخوین،با مینیاتور (2زبانه،گلاسه،باجعبه)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب دیوان حافظ اخوین،با مینیاتور (2زبانه،گلاسه،باجعبه)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط