دردسرهای بچه ی شرور (9 داستان طنز)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1395
امتیاز:
تیراژ: 1500
نویسنده: سوزی کلین و دیگران ویرایش: 7
مترجم: آتوسا صالحی - مژگان کلهر تعداد صفحات: 84
انتشارات: افق وزن: 85
شابک: 9789643691332 اندازه: پالتوئی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب دردسرهای بچه ی شرور (9 داستان طنز)، اثر سوزی کلین و دیگران، با ترجمه آتوسا صالحی - مژگان کلهر ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1395 توسط انتشارات افق، به چاپ رسیده است. و ویرایش هفتم این کتاب به تیراژ 1,500 جلد، در قطع و اندازه ی پالتوئی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب دردسرهای بچه ی شرور (9 داستان طنز)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب دردسرهای بچه ی شرور (9 داستان طنز)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط