خیانت بزرگ (خاطرات یک مقام عالی رتبه سازمان جاسوسی انگلیس)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1100
نویسنده: ریچارد تاملینسون ویرایش:
مترجم: مهین قهرمان تعداد صفحات: 384
انتشارات: عطائی وزن: 423
شابک: 9789643135942 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب خیانت بزرگ (خاطرات یک مقام عالی رتبه سازمان جاسوسی انگلیس)، اثر ریچارد تاملینسون، با ترجمه مهین قهرمان ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات عطائی، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,100 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب خیانت بزرگ (خاطرات یک مقام عالی رتبه سازمان جاسوسی انگلیس)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب خیانت بزرگ (خاطرات یک مقام عالی رتبه سازمان جاسوسی انگلیس)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط