گنجینه ادب فارسی21 (چهار مقاله (معین))


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1391
امتیاز:
تیراژ: 1100
نویسنده: الیاس بن یوسف نظامی گنجوی ویرایش: 9
مترجم: تعداد صفحات: 160
انتشارات: جامی وزن: 236
شابک: 9789647468067 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب گنجینه ادب فارسی21 (چهار مقاله (معین))، اثر الیاس بن یوسف نظامی گنجوی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1391 توسط انتشارات جامی، به چاپ رسیده است. و ویرایش نهم این کتاب به تیراژ 1,100 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب گنجینه ادب فارسی21 (چهار مقاله (معین))، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب گنجینه ادب فارسی21 (چهار مقاله (معین))، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط