حماسه سرایی در ایران (از قدیمترین عهد تاریخی تا قرن چهاردهم هجری)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 600
نویسنده: ذبیح الله صفا ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 680
انتشارات: فردوس - فرهنگ روز وزن: 1155
شابک: 9789643200145 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب حماسه سرایی در ایران (از قدیمترین عهد تاریخی تا قرن چهاردهم هجری)، اثر ذبیح الله صفا، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات فردوس - فرهنگ روز، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 600 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب حماسه سرایی در ایران (از قدیمترین عهد تاریخی تا قرن چهاردهم هجری)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب حماسه سرایی در ایران (از قدیمترین عهد تاریخی تا قرن چهاردهم هجری)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط