چشم انداز تئاتر درقرن بیستم (تئاتر امروز جهان 7)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1397
امتیاز:
تیراژ: 200
نویسنده: پل لویی مینیون ویرایش: 2
مترجم: قاسم صنعوی تعداد صفحات: 458
انتشارات: قطره وزن: 502
شابک: 9782000020639 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب چشم انداز تئاتر درقرن بیستم (تئاتر امروز جهان 7)، اثر پل لویی مینیون، با ترجمه قاسم صنعوی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1397 توسط انتشارات قطره، به چاپ رسیده است. و ویرایش دوم این کتاب به تیراژ 200 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب چشم انداز تئاتر درقرن بیستم (تئاتر امروز جهان 7)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب چشم انداز تئاتر درقرن بیستم (تئاتر امروز جهان 7)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط