مرجع جامع مجموعه پرسش های آزمون های استخدامی نیروهای مسلح


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 3000
نویسنده: هوشنگ کاظم زاده - رضا حسینی ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 208
انتشارات: دانیال دامون وزن: 303
شابک: 9786009359103 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب مرجع جامع مجموعه پرسش های آزمون های استخدامی نیروهای مسلح، اثر هوشنگ کاظم زاده -رضا حسینی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات دانیال دامون، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 3,000 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب مرجع جامع مجموعه پرسش های آزمون های استخدامی نیروهای مسلح، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب مرجع جامع مجموعه پرسش های آزمون های استخدامی نیروهای مسلح، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط