تاریخ عقاید و مذاهب شیعه (المقالات و الفرق)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1387
امتیاز:
تیراژ: 1550
نویسنده: سعدبن عبدالله اشعری ویرایش: 2
مترجم: یوسف فضایی تعداد صفحات: 375
انتشارات: آشیانه کتاب وزن: 645
شابک: 9789646350687 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب تاریخ عقاید و مذاهب شیعه (المقالات و الفرق)، اثر سعدبن عبدالله اشعری، با ترجمه یوسف فضایی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1387 توسط انتشارات آشیانه کتاب، به چاپ رسیده است. و ویرایش دوم این کتاب به تیراژ 1,550 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب تاریخ عقاید و مذاهب شیعه (المقالات و الفرق)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب تاریخ عقاید و مذاهب شیعه (المقالات و الفرق)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط