قطار ارواح (قهرمان این داستان خود شما هستید)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 3000
نویسنده: لویس مونرو فولی ویرایش:
مترجم: شادی خسروپناه تعداد صفحات: 128
انتشارات: جاودان خرد - گل آفتاب وزن: 124
شابک: 9789645599056 اندازه: پالتوئی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب قطار ارواح (قهرمان این داستان خود شما هستید)، اثر لویس مونرو فولی، با ترجمه شادی خسروپناه ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات جاودان خرد - گل آفتاب، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 3,000 جلد، در قطع و اندازه ی پالتوئی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب قطار ارواح (قهرمان این داستان خود شما هستید)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب قطار ارواح (قهرمان این داستان خود شما هستید)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط