بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری (پیرامون نکاتی که آنها را بروز نمی دهند)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 330
نویسنده: ها.جون چانگ ویرایش:
مترجم: ناصر زرافشان تعداد صفحات: 398
انتشارات: مهر ویستا وزن: 385
شابک: 9786006977027 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری (پیرامون نکاتی که آنها را بروز نمی دهند)، اثر ها.جون چانگ، با ترجمه ناصر زرافشان ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات مهر ویستا، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 330 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری (پیرامون نکاتی که آنها را بروز نمی دهند)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری (پیرامون نکاتی که آنها را بروز نمی دهند)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط