حیوانات جنگل همراه با شعر (کتاب های زعفرانی)،(2زبانه،گلاسه)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1500
نویسنده: محسن نظرخواه ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 10
انتشارات: زعفران وزن: 267
شابک: 9786006287898 اندازه: خشتی کوچک


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب حیوانات جنگل همراه با شعر (کتاب های زعفرانی)،(2زبانه،گلاسه)، اثر محسن نظرخواه، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات زعفران، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,500 جلد، در قطع و اندازه ی خشتی کوچک, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب حیوانات جنگل همراه با شعر (کتاب های زعفرانی)،(2زبانه،گلاسه)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب حیوانات جنگل همراه با شعر (کتاب های زعفرانی)،(2زبانه،گلاسه)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط