روش های تحقیق در فناوری اطلاعات 1 (با تاکید بر تعامل انسان و رایانه)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1100
نویسنده: جاناتان لازار و دیگران ویرایش:
مترجم: کاوه بازرگان - عباس بازرگان تعداد صفحات: 320
انتشارات: کندوکاو وزن: 452
شابک: 9786006363103 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب روش های تحقیق در فناوری اطلاعات 1 (با تاکید بر تعامل انسان و رایانه)، اثر جاناتان لازار و دیگران، با ترجمه کاوه بازرگان - عباس بازرگان ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات کندوکاو، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,100 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب روش های تحقیق در فناوری اطلاعات 1 (با تاکید بر تعامل انسان و رایانه)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب روش های تحقیق در فناوری اطلاعات 1 (با تاکید بر تعامل انسان و رایانه)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط