ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید
  • دیسی،توپ دوستی قصه،رنگ آمیزی مدرسه ی پری ها

کتاب دیسی،توپ دوستی (قصه،رنگ آمیزی مدرسه ی پری ها)

کتاب دیسی،توپ دوستی (قصه،رنگ آمیزی مدرسه ی پری ها)، اثر مارک دمپسی ، با ترجمه ملیحه یوسفی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات ناریا ، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,100 جلد، در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 22,000 21%

17,380

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: مارک دمپسی ویرایش: -
مترجم: ملیحه یوسفی تعداد صفحات: 16
انتشارات: ناریا وزن: 85
شابک: 9786009311415 تیراژ: 1100
اندازه : رحلی سال انتشار -

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

مارک دمپسی

مارک دمپسی

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

ملیحه یوسفی

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

ملیحه یوسفی

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.