داستان های بهارات (کتاب اول:داستان هایی معنوی از سرزمین هند)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1500
نویسنده: ناراینا کاستوری ویرایش:
مترجم: هومن بابک تعداد صفحات: 136
انتشارات: لیوسا وزن: 137
شابک: 9782000360773 اندازه: جیبی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب داستان های بهارات (کتاب اول:داستان هایی معنوی از سرزمین هند)، اثر ناراینا کاستوری، با ترجمه هومن بابک ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات لیوسا، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,500 جلد، در قطع و اندازه ی جیبی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب داستان های بهارات (کتاب اول:داستان هایی معنوی از سرزمین هند)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب داستان های بهارات (کتاب اول:داستان هایی معنوی از سرزمین هند)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط