تنفس درمانی (تکنیک های تنفسی شفابخش)،همراه با سی دی


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 3000
نویسنده: مارکوس شیرنر ویرایش:
مترجم: مهناز مشرقی تعداد صفحات: 176
انتشارات: گل آفتاب وزن: 345
شابک: 9789645599964 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب تنفس درمانی (تکنیک های تنفسی شفابخش)،همراه با سی دی، اثر مارکوس شیرنر، با ترجمه مهناز مشرقی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات گل آفتاب، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 3,000 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب تنفس درمانی (تکنیک های تنفسی شفابخش)،همراه با سی دی، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب تنفس درمانی (تکنیک های تنفسی شفابخش)،همراه با سی دی، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط