طلوع مهر (آثار استادان معاصر خوشنویسی ایران)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1500
نویسنده: استادان معاصر خوشنویسی ایران ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 276
انتشارات: کتاب آبان - فرهنگستان هنر وزن: 2870
شابک: 9786006413617 اندازه: رحلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب طلوع مهر (آثار استادان معاصر خوشنویسی ایران)، اثر استادان معاصر خوشنویسی ایران، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات کتاب آبان - فرهنگستان هنر، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,500 جلد، در قطع و اندازه ی رحلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب طلوع مهر (آثار استادان معاصر خوشنویسی ایران)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب طلوع مهر (آثار استادان معاصر خوشنویسی ایران)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط