روش جامع آموزش خط تحریری (همراه با دفتر تمرین،برای هفت تا هفتاد سال)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 100
نویسنده: اسماعیل نژادفرد لرستانی ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 196
انتشارات: سایه نیما وزن: 436
شابک: 9789642593606 اندازه: رحلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب روش جامع آموزش خط تحریری (همراه با دفتر تمرین،برای هفت تا هفتاد سال)، اثر اسماعیل نژادفرد لرستانی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات سایه نیما، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 100 جلد، در قطع و اندازه ی رحلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب روش جامع آموزش خط تحریری (همراه با دفتر تمرین،برای هفت تا هفتاد سال)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب روش جامع آموزش خط تحریری (همراه با دفتر تمرین،برای هفت تا هفتاد سال)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط