بیان بدنی بازیگر (تئاتر امروز جهان21)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1399
امتیاز:
تیراژ: 400
نویسنده: هانری بوسو - کلود شالاگیه ویرایش: 13
مترجم: قطب الدین صادقی تعداد صفحات: 218
انتشارات: قطره وزن: 236
شابک: 9789643413149 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب بیان بدنی بازیگر (تئاتر امروز جهان21)، اثر هانری بوسو -کلود شالاگیه، با ترجمه قطب الدین صادقی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1399 توسط انتشارات قطره، به چاپ رسیده است. و ویرایش سیزدهم این کتاب به تیراژ 400 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب بیان بدنی بازیگر (تئاتر امروز جهان21)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب بیان بدنی بازیگر (تئاتر امروز جهان21)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط