بازتاب سایه (افروختن نیروی نهفته در خویشتن حقیقی)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 5500
نویسنده: دبی فورد و دیگران ویرایش:
مترجم: فرناز فرود تعداد صفحات: 232
انتشارات: کلک آزادگان وزن: 262
شابک: 9789647974905 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب بازتاب سایه (افروختن نیروی نهفته در خویشتن حقیقی)، اثر دبی فورد و دیگران، با ترجمه فرناز فرود ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات کلک آزادگان، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 5,500 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب بازتاب سایه (افروختن نیروی نهفته در خویشتن حقیقی)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب بازتاب سایه (افروختن نیروی نهفته در خویشتن حقیقی)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط