با دستان خالی به دنیا آمده ایم (داستان های کوتاه برای ایجاد تغییرات بزرگ)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1500
نویسنده: مهشید مهدیانی ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 153
انتشارات: لیوسا وزن: 150
شابک: 9786005138962 اندازه: جیبی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب با دستان خالی به دنیا آمده ایم (داستان های کوتاه برای ایجاد تغییرات بزرگ)، اثر مهشید مهدیانی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات لیوسا، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,500 جلد، در قطع و اندازه ی جیبی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب با دستان خالی به دنیا آمده ایم (داستان های کوتاه برای ایجاد تغییرات بزرگ)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب با دستان خالی به دنیا آمده ایم (داستان های کوتاه برای ایجاد تغییرات بزرگ)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط