روز را خورشید می سازد،روزگار را ما 6 (عامل تغییر باش،نه معلول تقدیر)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: مسعود لعلی ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 192
انتشارات: مهارت های زندگی وزن: 272
شابک: 9786009327362 اندازه: خشتی بزرگ


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب روز را خورشید می سازد،روزگار را ما 6 (عامل تغییر باش،نه معلول تقدیر)، اثر مسعود لعلی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات مهارت های زندگی، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه ی خشتی بزرگ, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب روز را خورشید می سازد،روزگار را ما 6 (عامل تغییر باش،نه معلول تقدیر)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب روز را خورشید می سازد،روزگار را ما 6 (عامل تغییر باش،نه معلول تقدیر)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط