حلقه تعالی و تباهی (تحلیلی بر ارباب حلقه ها و هابیت)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 300
نویسنده: جین بی.هاردی ویرایش:
مترجم: مسعود ملک یاری تعداد صفحات: 240
انتشارات: قاصدک صبا - هگمتان وزن: 158
شابک: 9786009045501 اندازه: پالتوئی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب حلقه تعالی و تباهی (تحلیلی بر ارباب حلقه ها و هابیت)، اثر جین بی.هاردی، با ترجمه مسعود ملک یاری ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات قاصدک صبا - هگمتان، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 300 جلد، در قطع و اندازه ی پالتوئی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب حلقه تعالی و تباهی (تحلیلی بر ارباب حلقه ها و هابیت)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب حلقه تعالی و تباهی (تحلیلی بر ارباب حلقه ها و هابیت)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط