ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید
  • دروغ گو را در چند دقیقه بشناسید مهارت کشف دروغ گو

کتاب دروغ گو را در چند دقیقه بشناسید (مهارت کشف دروغ گو)

کتاب دروغ گو را در چند دقیقه بشناسید (مهارت کشف دروغ گو)، اثر دیوید جی.لیبرمن ، با ترجمه حسین رحیم‌منفرد و ... ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات نقش‌ونگار ، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 330 جلد، در قطع و اندازه‌ی رقعی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 56,000 21%

44,240

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان 1

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: دیوید جی.لیبرمن ویرایش: -
مترجم: حسین رحیم‌منفرد و ... تعداد صفحات: 208
انتشارات: نقش‌ونگار وزن: 232
شابک: 9789646235953 تیراژ: 330
اندازه : رقعی سال انتشار -

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

دیوید جی.لیبرمن

دیوید جی.لیبرمن

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

حسین رحیم‌منفرد و ...

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

حسین رحیم‌منفرد و ...

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.