سلطان العارفین بایزید بسطامی (عارف بزرگ قرن دوم و سوم هجری)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1397
امتیاز:
تیراژ: 500
نویسنده: عبدالرفیع حقیقت ویرایش: 14
مترجم: تعداد صفحات: 520
انتشارات: بهجت وزن: 956
شابک: 9789649008592 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب سلطان العارفین بایزید بسطامی (عارف بزرگ قرن دوم و سوم هجری)، اثر عبدالرفیع حقیقت، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1397 توسط انتشارات بهجت، به چاپ رسیده است. و ویرایش چهاردهم این کتاب به تیراژ 500 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب سلطان العارفین بایزید بسطامی (عارف بزرگ قرن دوم و سوم هجری)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب سلطان العارفین بایزید بسطامی (عارف بزرگ قرن دوم و سوم هجری)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط