ایران،انسان،طبیعت،زندگی (2زبانه،گلاسه،باقاب)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1397
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: علی اکبر عبدالرشیدی ویرایش: 10
مترجم: علی اکبر عبدالرشیدی تعداد صفحات: 216
انتشارات: گویا وزن: 2102
شابک: 9782000006367 اندازه: رحلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب ایران،انسان،طبیعت،زندگی (2زبانه،گلاسه،باقاب)، اثر علی اکبر عبدالرشیدی، با ترجمه علی اکبر عبدالرشیدی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1397 توسط انتشارات گویا، به چاپ رسیده است. و ویرایش دهم این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه ی رحلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب ایران،انسان،طبیعت،زندگی (2زبانه،گلاسه،باقاب)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب ایران،انسان،طبیعت،زندگی (2زبانه،گلاسه،باقاب)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط