اطلاعات جامع هنر 2 (آشنایی با رشته های مختلف هنر)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1385
امتیاز:
تیراژ: 2000
نویسنده: عربعلی شروه ویرایش: 5
مترجم: تعداد صفحات: 190
انتشارات: اسرار دانش وزن: 423
شابک: 9789646719774 اندازه: رحلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب اطلاعات جامع هنر 2 (آشنایی با رشته های مختلف هنر)، اثر عربعلی شروه، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1385 توسط انتشارات اسرار دانش، به چاپ رسیده است. و ویرایش پنجم این کتاب به تیراژ 2,000 جلد، در قطع و اندازه ی رحلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب اطلاعات جامع هنر 2 (آشنایی با رشته های مختلف هنر)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب اطلاعات جامع هنر 2 (آشنایی با رشته های مختلف هنر)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط