آنچه باید هر زن شوهردار بداند (در بهداشت و اخلاق)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1376
امتیاز:
تیراژ: 0
نویسنده: آندره آرتوس ویرایش: 7
مترجم: نصرت الله کاسمی تعداد صفحات: 180
انتشارات: کومش وزن: 205
شابک: 9782000002154 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب آنچه باید هر زن شوهردار بداند (در بهداشت و اخلاق)، اثر آندره آرتوس، با ترجمه نصرت الله کاسمی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1376 توسط انتشارات کومش، به چاپ رسیده است. و ویرایش هفتم این کتاب در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب آنچه باید هر زن شوهردار بداند (در بهداشت و اخلاق)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب آنچه باید هر زن شوهردار بداند (در بهداشت و اخلاق)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط