کتاب کوچک (آداب معاشرت برای همه)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1399
امتیاز:
تیراژ: 500
نویسنده: شهین دخت بهزادی ویرایش: 7
مترجم: تعداد صفحات: 176
انتشارات: هیرمند - مرو وزن: 74
شابک: 9789642878628 اندازه: بغلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب کتاب کوچک (آداب معاشرت برای همه)، اثر شهین دخت بهزادی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1399 توسط انتشارات هیرمند - مرو، به چاپ رسیده است. و ویرایش هفتم این کتاب به تیراژ 500 جلد، در قطع و اندازه ی بغلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب کتاب کوچک (آداب معاشرت برای همه)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب کتاب کوچک (آداب معاشرت برای همه)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط