پرنیان هفت رنگ (تحلیلی از زندگی و شعر فرخی سیستانی با گزیده اشعار)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1392
امتیاز:
تیراژ: 700
نویسنده: نصرالله امامی ویرایش: 10
مترجم: تعداد صفحات: 246
انتشارات: جامی وزن: 346
شابک: 9782000071150 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب پرنیان هفت رنگ (تحلیلی از زندگی و شعر فرخی سیستانی با گزیده اشعار)، اثر نصرالله امامی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1392 توسط انتشارات جامی، به چاپ رسیده است. و ویرایش دهم این کتاب به تیراژ 700 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب پرنیان هفت رنگ (تحلیلی از زندگی و شعر فرخی سیستانی با گزیده اشعار)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب پرنیان هفت رنگ (تحلیلی از زندگی و شعر فرخی سیستانی با گزیده اشعار)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط