موفقیت بی قید و شرط (عشق ورزی به کاری که برای انجام دادن آن متولد شدیم)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1396
امتیاز:
تیراژ: 200
نویسنده: نیک ویلیامز ویرایش: 5
مترجم: مهدی قراچه داغی تعداد صفحات: 280
انتشارات: قطره وزن: 314
شابک: 9789643412739 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب موفقیت بی قید و شرط (عشق ورزی به کاری که برای انجام دادن آن متولد شدیم)، اثر نیک ویلیامز، با ترجمه مهدی قراچه داغی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1396 توسط انتشارات قطره، به چاپ رسیده است. و ویرایش پنجم این کتاب به تیراژ 200 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب موفقیت بی قید و شرط (عشق ورزی به کاری که برای انجام دادن آن متولد شدیم)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب موفقیت بی قید و شرط (عشق ورزی به کاری که برای انجام دادن آن متولد شدیم)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط