عینیت در پژوهش های اجتماعی (درس هایی در روش تحقیق)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1382
امتیاز:
تیراژ: 1100
نویسنده: کارل گونار میردال ویرایش: 2
مترجم: مجید روشنگر تعداد صفحات: 140
انتشارات: مروارید وزن: 190
شابک: 9789645881373 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب عینیت در پژوهش های اجتماعی (درس هایی در روش تحقیق)، اثر کارل گونار میردال، با ترجمه مجید روشنگر ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1382 توسط انتشارات مروارید، به چاپ رسیده است. و ویرایش دوم این کتاب به تیراژ 1,100 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب عینیت در پژوهش های اجتماعی (درس هایی در روش تحقیق)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب عینیت در پژوهش های اجتماعی (درس هایی در روش تحقیق)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط