ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

بیندیشید و ثروتمند شوید چگونه فکر کنیم تا ثروتمند شویم


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: ناپلئون هیل ویرایش:
مترجم: کامبیز هادی پور تعداد صفحات:
انتشارات: سما وزن: 231
شابک: 9789646851320  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (چگونه فکر کنیم تا ثروتمند شویم)، اثر ناپلئون هیل، با ترجمه کامبیز هادی پور، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات سما، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در سایت ایده بوک قرار دارد.

کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» اثر «ناپلئون هیل» است.

این کتاب شامل پانزده فصل و از نخستین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار پرداخته و این روش‌ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده، همگانی کرده است.

این کتاب که پیشنهاد اولیه آن از سوی اندرو کارنگی، مؤسس و صاحب غول فولاد امریکا و دومین نفر در لیست ثروتمندترین افراد تاریخ به ناپلئون هیل ارائه شد و خود حاصل مصاحبه نویسنده با نزدیک به پانصد فرد موفق آن دوره ازجمله فورد، ادیسون و … است و اولین بار هفت دهه قبل و در سال ۱۹۳۷ منتشر گردید.


  • راه دست یابی به موفقیت ها با کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید»:

بیندیشید و ثروتمند شوید ازجمله مفیدترین و نافذترین کتاب‌های زمانه ماست که راه دست‌یابی به موفقیت را نشان داده است. موفقیت در کسب مال و ثروت و رسیدن به تعالی روحی و روانی که این‌یکی با پول قابل‌اندازه‌گیری نیست.
تاکنون نظیر این کتاب نوشته‌نشده است و شاید ھم بتوان گفت که نوشته نخواهد شد. با الهام از «اندرو کارنگی» که سال‌ها پیش رمز موفقیت خود را برای ناپلئون هیل شرح داد این کتاب به رشته تحریر درآمد. کارنگی نه‌تنها شخصاً یک میلیاردر بود بلکه با افشای رمز ثروتمند شدن خود به میلیونر شدن بسیاری کمک کرد. سوای کارنگی حدود ۵۰۰ نفر از اغنیای جهان رمز موفقیت خود را با ناپلئون هیل در میان گذاشتند. ناپلئون هیل عمری را به تحقیق و بررسی گذراند تا پیام اشخاص موفق را به گوش دیگران برساند.

هزاران نفر فلسفه مشهور این کتاب را برای رسیدن به غنا و ثروت در خدمت گرفتند.

رمز موفقیت به شکلی که در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آمده زمان و مکان نمی‌شناسد. اعتبارش همیشگی است. در تازه‌ترین چاپی که از این کتاب می‌خوانید، فلسفه و فرمول‌های اسباب موفقیت برای همه‌کسانی که خواهان ثروت هستند و برای همه‌کسانی که به غنای روحی و روانی راغب هستند تشریح شده است.


بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی راهنماست که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می‌دهد. کتابی خودیار است.

در این کتاب با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه‌ریزی سازمان‌یافته، تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه‌ای برای ارائه خدمات شخصی، با توجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه‌های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده‌اند آشنا می‌شوید.
توجه داشته باشید که توانگری تنها با معیار پول قابل‌اندازه‌گیری نیست. دوستی‌های ادامه‌دار، مناسبات خانوادگی موزون و احساس درک همدلانه میان همکاران نعمت بزرگی است که اسباب آرامش ذهن می‌شود و جز به‌وسیله ارزش‌های معنوی و روانی قابل‌اندازه‌گیری نیست فلسفه مندرج در این کتاب شما را برای رسیدن به این معنویات آماده می‌سازد. تنها کسانی می‌توانند به این مهم برسند که از آمادگی کافی برخوردار باشند.
استفاده از فلسفه بیندیشید و ثروتمند شوید زندگی شما را متحول می‌سازد. نه‌تنها از فشارهای روانی و مشقات زندگی شما می‌کاهد، بلکه شما را برای دستیابی به تنعم و انباشت ثروت آماده می‌سازد.


  • منابع: ویکی‌پدیا، خبرگزاری فارس 


گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط