ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

قالین چکیده ای از تاریخ و هنر قالی بافی مشرق زمین ، 2جلدی،گلاسه


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: طاهر صباحی ویرایش:
مترجم: اعظم نصیری تعداد صفحات: 1044
انتشارات: گویا - فرهنگستان هنر - کمیسیون ملی یونسکو-ایران - میراث فرهنگی وزن: 7123
شابک: 9789647610803 اندازه: رحلی  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب قالین (چکیده ای از تاریخ و هنر قالی بافی مشرق زمین)،(2جلدی،گلاسه)، اثر طاهر صباحی، با ترجمه اعظم نصیری، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات گویا - فرهنگستان هنر - کمیسیون ملی یونسکو-ایران - میراث فرهنگی، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب قالین (چکیده ای از تاریخ و هنر قالی بافی مشرق زمین)،(2جلدی،گلاسه)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب قالین (چکیده ای از تاریخ و هنر قالی بافی مشرق زمین)،(2جلدی،گلاسه)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط