ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب قالین (چکیده ای از تاریخ و هنر قالی بافی مشرق زمین)،(2جلدی،گلاسه)

کتاب قالین (چکیده ای از تاریخ و هنر قالی بافی مشرق زمین)،(2جلدی،گلاسه)، اثر طاهر صباحی ، با ترجمه اعظم نصیری ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات گویا - فرهنگستان هنر - کمیسیون ملی یونسکو-ایران - میراث فرهنگی ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 1,500,000 19%

1,215,000

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان 9

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 4 روزه (بین روزهای چهار شنبه تا شنبه)
ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: طاهر صباحی ویرایش: -
مترجم: اعظم نصیری تعداد صفحات: 1044
انتشارات: گویا - فرهنگستان هنر - کمیسیون ملی یونسکو-ایران - میراث فرهنگی وزن: 2179
شابک: 9789647610803 تیراژ:
اندازه : رحلی سال انتشار -
نوع جلد : زرکوب

معرفی کتاب

(تاریخ قالی و قالی بافی ایران،گردآوری:طاهر صباحی،اهتمام:محمود اسعدی،عکس:آرشیو مجله بین المللی گره،ایتالیا،تورینو،2جلدی،گلاسه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

طاهر صباحی

طاهر صباحی

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

اعظم نصیری

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

اعظم نصیری

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.

کتاب های مرتبط

26%
24%
24%
24%
(1)
24%