ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب سروده های نوجوانی که رژه رفتن را از رکسانا بیشتر دوست داشت

کتاب سروده های نوجوانی که رژه رفتن را از رکسانا بیشتر دوست داشت، اثر علیرضا کوشک جلالی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات مهر نوروز ، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 500 جلد، در قطع و اندازه‌ی رقعی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
ناموجود

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: علیرضا کوشک جلالی ویرایش: -
مترجم: - تعداد صفحات: 64
انتشارات: مهر نوروز وزن: 84
شابک: 9782000690979 تیراژ: 500
اندازه : رقعی سال انتشار -

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

علیرضا کوشک جلالی

علیرضا کوشک جلالی

زاده‌ی فروردین ۱۳۳۷ در تهران است و برنده‌ی جایزه‌ی افتخاری تئاتر شهر کلن آلمان در سال ۲۰۱۶، او اکنون عضو کانون کارگردانان آلمان و ایران است و از سال ۱۳۶۳ در آلمان به عنوان نویسنده و کارگردان مشغول به کار است. بیشتر آثار او به زبان آلمانی است و با هنرپیشگان آلمانی کار می کند. کوشک جلالی همچنین مدرک درجه یک هنری خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد گرفته است.

کوشک جلالی برای نمایشنامه‌ی «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت» جایزه‌ی نمایش‌نامه‌نویسی آلمان را دریافت کرد و در سال ۱۳۸۲، گروه تئاتری «علی جلالی آنسامبل» را در شهر کلن پایه‌گذاری کرد و هم‌اکنون مسئول هنری این گروه است.

پنج اثر از کوشک جلالی، «پستچی پابلو نرودا»، «پوزه چرمی»، «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت»، «محاصره‌ی شمال شرقی» و «من نفرت نمی‌ورزم»، در سال‌های اخیر در زمره نامزدهای بهترین اجراهای شهر کلن بوده‌اند. کوشک جلالی همچنین در سال ۱۳۸۷ برای اولین‌بار به‌عنوان کارگردان اپرا در شهر دورتمند یک اپرای مخصوص کودکان را به صحنه برد.

او در چند سال اخیر، توجه مخصوصی به تئاتر شهرستان‌ها داشته و حاصل کارهای اخیرش در شهرستان‌ها: چندین کارگاه آموزشی بازیگری-کارگردانی و اجرای ۱۹ نمایش بوده است.


دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.