ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب تجزیه و تحلیل سری های زمانی مالی

کتاب تجزیه و تحلیل سری های زمانی مالی، اثر روئی اس.تسای ، با ترجمه علیرضا حیدرزاده هنزائی و دیگران ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات تمدن علمی ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 550,000 14%

473,000

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان 7

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 3 روزه (بین روزهای شنبه تا دوشنبه)
550,000 14% 473,000

مشخصات کتاب

نویسنده: روئی اس.تسای ویرایش: -
مترجم: علیرضا حیدرزاده هنزائی و دیگران تعداد صفحات: 680
انتشارات: تمدن علمی وزن: 1679
شابک: 9786008127932 تیراژ:
اندازه : رحلی سال انتشار -
نوع جلد : زرکوب

معرفی کتاب

(اقتصاد سنجی،مدیریت ریسک)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

روئی اس.تسای

روئی اس.تسای

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

علیرضا حیدرزاده هنزائی و دیگران

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

علیرضا حیدرزاده هنزائی و دیگران

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.