ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب سینه سرخ

کتاب سینه سرخ، اثر یو نسبو ، با ترجمه رودابه جم ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات مانا کتاب - نگارش الکترونیک کتاب ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی رقعی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 160,000 19%

129,600

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان 1

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 3 روزه (بین روزهای شنبه تا دوشنبه)
160,000 19% 129,600

مشخصات کتاب

نویسنده: یو نسبو ویرایش: -
مترجم: رودابه جم تعداد صفحات: 515
انتشارات: مانا کتاب - نگارش الکترونیک کتاب وزن: 479
شابک: 9786008075981 تیراژ:
اندازه : رقعی سال انتشار -

معرفی کتاب

(داستانهای نروژی،قرن 20م،بهترین رمان جنایی اسکاندیناوی)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

یو نسبو

یو نسبو

زاده بیست و نهمین روز از ماه مارس سال ۱۹۶۰ در اسلو و از جمله ستاره‌های ادبیات جنایی در شمال اروپا و منطقه‌ی اسکاندیناوی.

بر اساس آماری که در تابستان سال ۲۰۰۸ منتشر شد، تا سپتامبر این سال، بیش از یک و نیم میلیون نسخه از کتابهای نسبو فقط در نروژ به فروش رفته و رمان‌های او تا کنون به بیش از ۴۰ زبان ترجمه شده‌اند.

هری هول شخصیت مشهور رمان‌های نسبو، یک ویژگی بارز دارد؛ او مردی است که به شکل مدام در حال گفت‌و گو با ترس‌هایش است. او با پلیدی‌های درونش روبروست و نیازی برای گشتن در پی آن‌ها ندارد.

نوجوان بود که پایش حتی به لیگ فوتبال نروژ هم باز شد اما با آسیب‌دیدگی زانویش، به اجبار فوتبال را در هجده سالگی کنار گذاشت.

سه سال خدمت سربازی خود را در شمالی‌ترین نقطه نروژ گذراند و سپس به دانشکده اقتصاد شهر برگن رفت. در آنجا بود که نسبو به هنر موسیقی نیز توجه ویژه‌ای نشان داد و به همراه دوستانش یک گروه موسیقی راک را پایه‌گذاری کردند.

نسبو سپس به همراه برادرش، گروه موسیقی دیگری تشکیل داد. گروهی که بسیار هم موفق بود و دومین آلبوم آن‌ها، به صدر جدول پرفروش‌های آلبوم موسیقی در نروژ هم رسید.

نخستین گام جدی نسبو در نویسندگی، زمانی اتفاق افتاد که یکی از ناشرین نروژی به او پیشنهاد کرد تا خاطراتش را از گروه موسیقی‌شان و فراز و فرودهای این گروه را به نگارش درآورد تا در قالب کتاب، آن را چاپ کند. این ایده نسبو را وسوسه کرد، اما به جای نوشتن خاطراتش، نگارش پیرنگ نخستین رمانش یعنی خفاش را آغاز کرد.

خفاش در پاییز سال ۱۹۹۷ به چاپ رسید و استقبال از آن فوق‌العاده بود. در همان سال، جایزه‌ی بهترین رمان جنایی نروژ و همچنین بهترین کتاب جنایی اسکاندیناوی به همین رمان تعلق گرفت.

آدم برفی، سینه سرخ، ستاره شیطان، پلیس، منجی، چاقو و سوسک از جمله آثار یو نسبو در جهان ادبیات است.


مترجم

مختصری درباره مترجم

رودابه جم

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

رودابه جم

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.

کتاب های مرتبط

19%
19%
19%
(1)
19%
14%
19%
14%