ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب شاهزاده و گدا (ادبیات کلاسیک مصور)،(گلاسه)

کتاب شاهزاده و گدا (ادبیات کلاسیک مصور)،(گلاسه)، اثر مارک تواین ، با ترجمه شادی کلینی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات مانا کتاب - نگارش الکترونیک کتاب ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی وزیری، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 55,000 19%

44,550

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان -1

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 3 روزه (بین روزهای شنبه تا دوشنبه)
55,000 19% 44,550

مشخصات کتاب

نویسنده: مارک تواین ویرایش: -
مترجم: شادی کلینی تعداد صفحات: 65
انتشارات: مانا کتاب - نگارش الکترونیک کتاب وزن: 163
شابک: 9786008299509 تیراژ:
اندازه : وزیری سال انتشار -
نوع جلد : شمیز

معرفی کتاب

(کمیک استریپ(داستان مصور)،گلاسه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

مارک تواین

مارک تواین

سیموئل کلمنز ملقب به مارک تواین در سی‌امین روز از ماه نوامبر سال ۱۸۳۵ در میسوری فلوریدا به دنیا آمد.

هنوز سنین نوجوانی را طی می‌کرد که پدرش فوت شد و او مجبور شد خیلی زود وارد مناسبات مربوط به بزرگسالی شود. کار در چاپخانه‌های گوناگون یکی از همین مراحل شغلی بود. مراحلی که نوشتن برای نشریات گوناگون، در امتداد آن بود که برخی از این نوشته‌ها زمینه طنز داشت.

او که در طول زندگی‌اش همیشه از مصاحبه گریزان بود در بیان دلیل این امر می‌گوید: بیشتر مصاحبه‌ها چرندگویی و بی ارزشی ناب است! مصاحبه‌ها به ندرت سعی دارند تا بگویند یک چیز چگونه گفته شده است.

وقتی نویسنده داستانی خلق می‌کند و می‌بیند ضرورت دارد تا گفتگوی دو نفر از شخصیت‌هایش را بیان کند، متوجه می‌شود که چقدر باید هوشیار باشد و همه چیز را مراعات کند تا متن به مخاطره نیفتد.

خودِ عبارت مارک تواین اصطلاح ملوانان می سی سی پی بود به معنای نشانه‌ی دوم. هنگام نزدیک شدن کشتی به ساحل همیشه یک ملوان از روی دماغه‌ی کشتی، شاغولی به آب می‌انداخت و ژرفای آب را اندازه می‌گرفت و تا زمانی که آب، دو بالا ارتفاع داشت و خطر به گل نشستن کشتی در پیش نبود، دم به دم فریاد می‌کشید: “مارک تواین، مارک تواین”

از او به عنوان یکی از بزرگترین فکاهی نویسان جهان یاد می‌شود. خاطرات آدم و حوا، ماجراهای هاکلبری فین، شاهزاده و گدا، ماجراهای تام سایر و فیل سفید گمشده تعدادی از آثار اوست.


مترجم

مختصری درباره مترجم

شادی کلینی

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

شادی کلینی

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.