ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

قباد دوم شیرویه جانشینان تا یزدگرد سوم داستانهای شاهان ساسانی 8


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: فرشاد ابریشمی ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 64
انتشارات: ابریشمی - آواژه ابریشمی وزن: 52
شابک: 9782000694250 اندازه: جیبی  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب قباد دوم (شیرویه):جانشینان تا یزدگرد سوم (داستانهای شاهان ساسانی 8)، اثر فرشاد ابریشمی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات ابریشمی - آواژه ابریشمی، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی جیبی، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب قباد دوم (شیرویه):جانشینان تا یزدگرد سوم (داستانهای شاهان ساسانی 8)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب قباد دوم (شیرویه):جانشینان تا یزدگرد سوم (داستانهای شاهان ساسانی 8)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط