ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

مهرداد اول از فتح ارمنستان تا دیوار چین داستانهای شاهان اشکانی 2


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: فرشاد ابریشمی ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 64
انتشارات: ابریشمی - آواژه ابریشمی وزن: 55
شابک: 9786003541429 اندازه: جیبی  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب مهرداد اول:از فتح ارمنستان تا دیوار چین (داستانهای شاهان اشکانی 2)، اثر فرشاد ابریشمی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات ابریشمی - آواژه ابریشمی، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی جیبی، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب مهرداد اول:از فتح ارمنستان تا دیوار چین (داستانهای شاهان اشکانی 2)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب مهرداد اول:از فتح ارمنستان تا دیوار چین (داستانهای شاهان اشکانی 2)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط