ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

چکیده مقالات اولین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک 1396 2زبانه


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: منصور مهرنگار ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 204
انتشارات: مهر نوروز - موسسه آموزش عالی حکیم ناصر خسرو وزن: 351
شابک: 9786007261521 اندازه: خشتی بزرگ  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب چکیده مقالات اولین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک 1396 (2زبانه)، اثر منصور مهرنگار، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات مهر نوروز - موسسه آموزش عالی حکیم ناصر خسرو، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی خشتی بزرگ، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب چکیده مقالات اولین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک 1396 (2زبانه)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب چکیده مقالات اولین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک 1396 (2زبانه)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط