ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

ناکجا و دو نمایشنامه دیگر نمایشنامه های بیدگل رضایی راد 3


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: محمد رضایی راد ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 150
انتشارات: بیدگل وزن: 168
شابک: 9786007806814 اندازه: رقعی  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب ناکجا و دو نمایشنامه دیگر (نمایشنامه های بیدگل:رضایی راد 3)، اثر محمد رضایی راد، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات بیدگل، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی رقعی، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب ناکجا و دو نمایشنامه دیگر (نمایشنامه های بیدگل:رضایی راد 3)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب ناکجا و دو نمایشنامه دیگر (نمایشنامه های بیدگل:رضایی راد 3)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط