ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

نقد پست مدرنیسم ردیه ای مارکسیستی


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 600
نویسنده: الکس کالینیکوس ویرایش:
مترجم: اعظم فرهادی تعداد صفحات: 280
انتشارات: ژرف وزن: 324
شابک: 9789648925999 اندازه: رقعی  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب نقد پست مدرنیسم (ردیه ای مارکسیستی)، اثر الکس کالینیکوس، با ترجمه اعظم فرهادی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات ژرف، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 600 جلد، در قطع و اندازه‌ی رقعی، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب نقد پست مدرنیسم (ردیه ای مارکسیستی)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب نقد پست مدرنیسم (ردیه ای مارکسیستی)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط