عبور از استبداد مرکزی (بررسی انجمن های شورایی عصر مشروطیت...)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1384
امتیاز:
تیراژ: 2200
نویسنده: علی مرادی مراغه ای ویرایش: 1
مترجم: تعداد صفحات: 568
انتشارات: اوحدی وزن: 964
شابک: 9782000120476 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب عبور از استبداد مرکزی (بررسی انجمن های شورایی عصر مشروطیت...)، اثر علی مرادی مراغه ای، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1384 توسط انتشارات اوحدی، به چاپ رسیده است. و ویرایش اول این کتاب به تیراژ 2,200 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب عبور از استبداد مرکزی (بررسی انجمن های شورایی عصر مشروطیت...)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب عبور از استبداد مرکزی (بررسی انجمن های شورایی عصر مشروطیت...)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط