ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید
  • کتاب چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز ترجمه دل آرا قهرمان انتشارات ذهن آویز
  • کتاب چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز ترجمه دل آرا قهرمان انتشارات ذهن آویز

کتاب چهار میثاق کتاب خرد سرخپوستان تولتک

کتاب چهار میثاق (کتاب خرد سرخپوستان تولتک)، اثر دون میگوئل روئیز ، با ترجمه دل آرا قهرمان ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این محصول توسط انتشارات ذهن آویز ، به چاپ رسیده است. این محصول در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 52,000 18%

42,640

امتیاز شما از خرید این محصول برای ارسال رایگان -1

زمان تحویل به پست یا پیک: 3 تا 4 روزه (بین روزهای شنبه تا یکشنبه)
52,000 18% 42,640

مشخصات محصول

نویسنده: دون میگوئل روئیز ویرایش: -
مترجم: دل آرا قهرمان تعداد صفحات: 136
انتشارات: ذهن آویز وزن: 650
شابک: 9789647390958 تیراژ:
اندازه : سال انتشار -
نوع جلد : شمیز

معرفی محصول

(راه و رسم زندگی،فلسفه تولتک،مسائل متفرقه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

دون میگوئل روئیز

دون میگوئل روئیز

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

دل آرا قهرمان

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

دل آرا قهرمان

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.