جبر جغرافیا (چگونه جغرافیا مسیر سیاست جهانی را تعیین می کند!)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1399
امتیاز:
تیراژ: 770
نویسنده: تیم مارشال ویرایش: 2
مترجم: فرمهر امیردوست - امیرحسین مهدی زاده تعداد صفحات:
انتشارات: همان وزن: 238
شابک: 9786229915950


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب جبر جغرافیا (چگونه جغرافیا مسیر سیاست جهانی را تعیین می کند!)، اثر تیم مارشال، با ترجمه فرمهر امیردوست - امیرحسین مهدی زاده ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1399 توسط انتشارات همان، به چاپ رسیده است. و ویرایش دوم این کتاب به تیراژ 770 جلد، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب جبر جغرافیا (چگونه جغرافیا مسیر سیاست جهانی را تعیین می کند!)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب جبر جغرافیا (چگونه جغرافیا مسیر سیاست جهانی را تعیین می کند!)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط