مدیریت جامع زمان (روشی مطمئن برای به دست گرفتن سررشته امور زندگی خود)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1388
امتیاز:
تیراژ: 1500
نویسنده: جولی مورگن استرن ویرایش: 4
مترجم: مهدی قراچه داغی تعداد صفحات: 160
انتشارات: پیک بهار وزن: 195
شابک: 9789647184090 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب مدیریت جامع زمان (روشی مطمئن برای به دست گرفتن سررشته امور زندگی خود)، اثر جولی مورگن استرن، با ترجمه مهدی قراچه داغی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1388 توسط انتشارات پیک بهار، به چاپ رسیده است. و ویرایش چهارم این کتاب به تیراژ 1,500 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب مدیریت جامع زمان (روشی مطمئن برای به دست گرفتن سررشته امور زندگی خود)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب مدیریت جامع زمان (روشی مطمئن برای به دست گرفتن سررشته امور زندگی خود)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط